Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Zanzi

  • Anëtarësuar nga: 08/06/2017

Përshkrimi

media-share-0-02-0a-5d36a33a08a98481378aa1409ebe14e8192c9ca139771100d03b90eb9072723e-d651e108-5929-4c3a-9843-59af78e87696

€1

Shitet Renault Laguna 1.9 dci 2002

vetura eshte ne gjendje perfekte te gjitha servisat e kryera goma te reja disqet dhe frenat 6 shpejtesi harxhimet 5l/100 km lekur isofix me full […]

130 total views, 1 today