Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Xoniji

  • Anëtarësuar nga: 18/08/2017

Përshkrimi

€23

Bmw

Shitet Vetura  BMWe46 320 dizel 100kw viti 2001  esht   gjendje te mir te gjitha   serviset  e kryera    regjistrim nderin ne 08 2020  4 goma te […]

260 total views, 2 today

image

€0

Vw bora 1.9 tdi Highline viti 2001

Vetura eshte ne gjendje shum te mir ika serviset e krym i rigjistrum nderin ne muajin 23.062018 , posedon digital klime ,tempomat ,xhamet dhe pasqyret […]

725 total views, 0 today