Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Vehbi Salihu

  • Anëtarësuar nga: 07/09/2021

Përshkrimi

20210907_210826

€4,500

YAMAHA R6

POSEDON AUSPUHIN ORIGJINAL DHE SPORT LASER ,KATALIZATORIN,GOMAT E REJA MISCHELIN,I SERVISUAR,REGJISTRIM DERI ME 11,09.2022/

38 total views, 0 today

20210521_173917

€4,500

TOYOTA AURIS

POSEDON EDHE GOMAT E DIMRIT ,I SERVISUAR,REGJISTRIM DERI ME 26.06.2022/

36 total views, 0 today