Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth user_100

  • Anëtarësuar nga: 05/01/2020

Përshkrimi

20200105_100412

€110

Shes Iphone 6 📱

Shes iphone 6 32GB ne gjendje te mir i rujtun gjith me mbrojts per mos grithje ….

380 total views, 3 today

20191229_144833

€270

HP ENVY x360 (ENERGY STAR) 💻

shes HP Envy x360 15 ” 15-u170nz i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir … komunukimi vetem ne whatsapp……….HP ENVY x360 15-u170nz Silver […]

395 total views, 2 today

20191209_135102

€7,500

Kia Ceed Crdi Disel 🚘

Shes Veturen Kia Ceed Disel i vitit 2013 fund 2012 Km.89000  Klima Radio Bluetooth Goma te dimrit te Reja.  ne gjendje super prei servisit me […]

220 total views, 1 today

telenor

€750

SHES Nr Mobili +381637803344 📲

Shes nr. mobil te telenorit +3817803344 nr. është i rrallë dhe nuk gjindet më esht per firma po ashtu edhe per privat esht i renditur […]

572 total views, 0 today