Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth theshadow_02

  • Anëtarësuar nga: 22/06/2020

Përshkrimi

Citroen C3_0

€1,800

Citroen C3

Shitet Vetura Citroen Tipi: C3 Viti i prodhimit:2003 Eshte e importuar nga Zvicrra me targa te VR Te kaluara: 240.000km Cmimi: 1800 Eu Per me […]

109 total views, 1 today

Shporeti PRITY 1

€115

Shporet PRITY

Shitet shporeti PRITY ne gjendje te plote funksionale. Eshte i ruajtur dhe nuk ka asnje gervishje apo demtim. Ka qene ne hapsire te mbyllur te […]

465 total views, 0 today