Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth shpirt-artisti

  • Anëtarësuar nga: 28/08/2017

Përshkrimi

IMG-132c9f493a1d4a5d5c97e1f889631642-V

€50

GURE NATYRAL DEKORUES

Gure dekorues per zbukurimin e mjediseve te brendshme te shtepive,dhoma ndejes,paradhoma,oxhaqe,kuzhina,pjese sioas deshires ne dhome,koridor,shkalle si dhe zbukurime jashta shtepive me çmime te volitshme. Per […]

No views yet

20181124_194823

€60

Frigorifer

Shitet frigoriferi LIEBHERR. Çmimi i volitshem per arsye se pjesa e dubokit nuk eshte funksionale ndersa pjesa e frigoriferit eshte ne ghendje funksionale. Dimensionet: gjatesia […]

25 total views, 1 today

20181124_194823

€50

Frigorifer

Frigoriferi LIBHERR me keto dimensione. Gjatesi 1m 60cm ndersa gjeresia 0.60cm. Frigoriferi ne gjendje funksionale ndersa duboki eshte jo funksional. Çmimi i volitshem 50 euro.

37 total views, 0 today

20180705_224713

€15

SENZOR

Senzore te mbrapem per makine,jane te rinje dhe te pa perdorur siç po duken edhe ne foto te kompletuar,ngjyre te zeze. Per informata ne nr.tel […]

73 total views, 0 today

20180331_123853

€160

FELLNE

Fellnet jane 16 colle,çmimi i fellnave eshte 160 euro ndersa komplet edhe me gumat 220 euro,gumat jane 195×55 te veres,te llojit 16 colle,per informata ne […]

551 total views, 3 today

20180331_124806

€160

Fellna

Fellnet jane 16 colle,çmimi i fellnave eshte 160 euro ndersa komplet edhe me gumat 220 euro,gumat jane 195×55,te llojit 16 colle,per informata ne numrin e […]

110 total views, 0 today