Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth samir201

  • Anëtarësuar nga: 25/06/2017

Përshkrimi

49D17FFB-2C99-4E2B-AD05-41E59FCA2F84

€50

Aspirator pa these

Fshisa eshte e pa perdorur.

24 total views, 0 today

F0C3A28A-1B3B-444B-952E-7742FEA9068A

€15

Switel

Telefoni punon ne gjendje te mire,dhe eshte i perdorur shume pak.

80 total views, 1 today

8D26B163-B4F3-47EA-9B64-726D0100D7C9

€60

Radio

Radio eshte me Cd,Usb dhe Bluetooth . eshte shum pak e perdorur dhe punon mir.

21 total views, 0 today

7811707E-D6FC-48D4-8DB0-00E936BFBB16

€40

Fotoaparat Nikon

Aparati eshte ne gjendje te mire dhe pak i perdorur.

16 total views, 0 today