Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth PRONARI

  • Anëtarësuar nga: 02/12/2018

Përshkrimi

-

€165,000

SHTËPI – 3 SISTEME TË NGROHJES QËNDRORE – KLIMË

Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, 2.4 ari oborr dhe posedon : – 2 Sallona ; – 1 Kuzhinë ; – 3 Dhoma gjumi […]

426 total views, 1 today