Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Meritonii1

  • Anëtarësuar nga: 09/07/2018

Përshkrimi

20181202_151501

€0

Shitet Golf 2

Shitet Golf 2 ne gjendje te rregullt , po ashtu bejm ndrrim ,posedon regjistrim deri me 03/2019 per me shum info ne nr e tel

163 total views, 2 today

FB_IMG_1537266503715

€45

Android Box Tv

Shiten Android Box Tv e cila sherben per shikimin e te gjithe tv neper mes wierlees ,mundeni ta perdorni gjithashtu yooutobe,Facebook e shum tjera funksione […]

158 total views, 0 today

IMG-20180914-WA0001

€0

Shitet Bicikleta Sportive

Shitet Bicikleta sportive ne gjendje te rregullte ,funksionojn gjitha opcionet ,per ne shum info kontaktoni ne nr e telefonit : 0629681147

460 total views, 0 today

20180709_112826

€90

Shitet Iphone 5s

Shitet Iphone 5s eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt,punon shum mir ,per me shum info ne nr e telit ;0629681147 viber dhe whatssap!

180 total views, 1 today