Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Lugina18

  • Anëtarësuar nga: 01/12/2017

Përshkrimi

IMG-faa33d17ad1244384595bcf06b9a21c8-V

€2,900

VW golf

Ne shitje golf 4 tdi ne gjendje tmir perfekte (Viber)

28 total views, 2 today

IMG-8c611e830a2920d220ef0ba1e2e7b1c4-V

€2,850

Golf 4

Ne shitje golf 4 1.9 tdi 74 kw 1tkuqe servisin e kryer ne gjendje perfekte regjistrim edhe 4 muaj pronar i vetures Per inf na […]

94 total views, 0 today

20181209_125742

€800

Golf 2

Shitet golf 2 negjendje shum te mir Per inf na kontaktoni VIBER

60 total views, 0 today

IMG-faa33d17ad1244384595bcf06b9a21c8-V

€2,850

VW golf 4

Ne shitje vetura golf 4 ne gjendje perfekte bejm edhe ndrrime Per inf na kontaktoni

66 total views, 0 today

IMG-e76cdf7f68319b3a1bc73fc716b4b857-V

€3,100

Golf IV

Golf IV 1.9 tdi 74 kw 2002 ne gjendje te rregullt regjistrim deri ne shkurt 2019 vetura ka klim,liber servisi , servisin e kryer,, 190000 […]

68 total views, 0 today

20181101_140823

€3,100

Vw golf 1.9 tdi

Golf 4 1.9 tdi dizel 2002 posedon klim,liber servisi, ne gjendje perfekte 74/101 kw Bejm edhe ndrrime Per inf na kontaktoni (Viber,whatsap)

215 total views, 0 today

IMG-141fd8d130dfbb9a4128b8e8c84dc13d-V

€700

Vw pasat

Ne shitje vetura pasat 1.6 dizel karavan ne gjendje te mir bejm edhe ndrrime per inf kontakt

127 total views, 0 today

IMG-6f6bae5f8e825f3caea52a2e24969aba-V

€3,100

VW golf 4

Shitet vetura ne gjendje perfekte

92 total views, 0 today

IMG-bc71c589d64ef13839bac2abe7c7ea87-V

€0

VW golf 4

Ne shitje Golf 4 1.9 tdi 1 tkuqe 74 kw ne gjendje perfekte gjamat me rrym .liber servisi viti prodhimit 2002/03 Per inf na kontaktoni […]

135 total views, 0 today

20180901_121844

€2,350

opel corsa

Shitet opel corsa 1.7 dti dizel viti 2003ne gjendje perfkete te rregullt regjistrim 7 muaj Per inf na kontaktoni 0628543902 (Viber)

108 total views, 0 today

IMG-bc71c589d64ef13839bac2abe7c7ea87-V

€0

Golf 4

Ne shitje Golf 4 1.9 tdi 1 tkuqe 74 kw ne gjendje perfekte gjamat me rrym .liber servisi viti prodhimit 2002/03 Per inf na kontaktoni […]

1081 total views, 1 today

IMG-2d669f2e5217cc7a539552eb1927ecfd-V

€0

Shtepi ne shitje

Ne shitje shtepi ne preshev me siperfaqe 630 m2 shtepi eshte e re ka 4 dhoma gjumi 1 sallon dy banjo taras,dy budruma si dhe […]

153 total views, 0 today

2018-02-10 23.17.44

€0

Shtepi ne Preshev me extra Qmim

Shes Shtepin ne Preshev ME Extra Qmim ne rrugen Koce Xoxi me sip(truall) 640 m2 Shtepia ka kete renditje; Kati 1 1 sallon 1 kuzhin […]

202 total views, 0 today

20180121_153103

€50

Radio per vetur

Shitet radio me Cd dhe Aux per vetur i pranon te gjitha cd punon shum mir

180 total views, 0 today

20180121_154405

€50

Shiten Bandasht R14

Shiten bandasht R14 ne gjendje te mir nuk jane te demtuara

140 total views, 0 today

Screenshot_2018-01-17-20-48-51-1

€0

Shtepi ne Preshev ME EXTRA QMIM

Shes Shtepin ne Preshev ME EXTRA QMIM ne rrugen Koce Xoxi me sip(truall) 640 m2 Shtepia ka kete renditje; Kati 1 1 sallon 1 kuzhin […]

164 total views, 0 today

20171210_040351

€0

Shtepi ne Preshev

Shitet shtepia ne rr S.Tomic shtepia ka gjithsej yrtin 640 m,rrugen 4 m,kanalizimin. Shtepia esht e gatshme per banim dhe shitet me celsa ne dore,me […]

1733 total views, 0 today