Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Lirimua

  • Anëtarësuar nga: 04/05/2018

Përshkrimi

1E83B3A3-6269-446A-B902-72FABD71AE99

€5,500

BMW 520D E60

📌 Shitet BMW 520d e60 AUTOMATIK/TIPTRONIK Viti : 2006 ✅ Fuqia : 120/163 (kw/ps) ✅ 181195 kilometra te garantuara ✅ Nxemje te karrigave ✅ Levizje […]

7 total views, 0 today

1BA88900-5164-4D0C-989A-70886DD7A808

€180

Xbox One S

Shitet Xbox One S me 8 loja CD dhe 36 loja digjital, 3 kontrollera, kablli mbushjes se kontrollerave, kablli rrymes Konzolla punon pa asnje problem, […]

104 total views, 0 today

C62AF847-CDEB-4282-9CD0-B6EE1820C849

€38,000

Shitet banesa 82m katror

Shitet banesa ne kat te 4, banesa gjindet tek ENYLUX, ndertesa e mesme ne ane te djathte Banesa ka 82m katror Banesa posedon dy terasa, […]

1021 total views, 0 today

DC7969F9-DC4D-4C3A-B040-D5CD6B23C321

€2,600

Bmw 318d

Shitet Bmw 318d Viti 2002 239000km tkalume Servis i bonem para 200 kilometrave, te gjitha te nderruara Senzora parkingu mbrapa, kamer aksidenti perpara dhe mbrapa, […]

467 total views, 0 today

231157E1-A043-4F47-B4F0-BEF41F50C244

€2,200

Renault Laguna 1.9 Scorpio

Shitet Renault Laguna 1.9 Scorpio motor Viti 2004 286000km tkalume Çmimi 2200 i diskutueshem, bejm edhe ndrrim Per me shum info kontaktoni +381638269528

317 total views, 0 today

9FC51265-47BB-4EB8-A3B0-DBF2D8B0B63C

€3,500

Opel Zafira Cosmo 1.9 CDTI

Shitet Opel Zafira Cosmo 1,9 CDTI Vetura eshte ne gjendje shum te mir 262 000 km tkalume Viti 2006 Senzora perpara, senzora mbrapa, kamer parkingi […]

130 total views, 0 today

B69FFCFF-3735-4ADA-888A-9E93FC98B722

€2,500

Peugeot 206 cc Cabrio

Shitet Peugeot 206cc Cabrio Benzins Vetura eshte ne gjendje shum te mir 163 000 km tkalume Viti 2005 Çmimi 2500€, bejm edhe ndrrim Per me […]

363 total views, 0 today

image

€50

Ps3 SuperSlim

Shitet Ps3 SuperSlim ne gjendje perfekte, shum e qete Me konzollen vijn 3 gjostika (defekt) nuk punojn dmth, 2 lojra (Need for Speed Run dhe […]

264 total views, 0 today

231435BA-E95E-4A6A-82FA-453BB7ADA8B7

€1

Radio per BMW serie 3

Shitet radija per BMW serijes 3, mund te shitet edhe komplet edhe e ndare Mund te bejm nderrim Çmimi sipas marrveshjes Per me shum info […]

240 total views, 0 today

20190614_092043

€0

Samsung Galaxy S7

Shitet Samsung Galaxy S7 ne gjendje te rregullt pak i krisur, ne gjendje sikur i ri shum pak i perdorur Çmimi sipas marrveshjes Nr i […]

326 total views, 0 today

20190324_211444

€350

PlayStation 4

Shitet Sony PlayStation 4 500gb me 2 Controllera (Joystick), dhe 15 loja qe shihen ne foto dhe Fortnite qe ka mbi 10 skins dhe Battle […]

435 total views, 0 today

Screenshot_20180614-191235

€20

Black ops2 + Modern Warfare 2

Black ops 2 osht ne gjendje perfekte vetem se nuk e kom at letren e fatrolles se saj, gjithqka punon pervetem se campaign nuk bon. […]

472 total views, 0 today

20180519_171042

€120

Sony PlayStation 3 PS

Shitet Sony PlayStation 3 500GB 120€ + Nje çante extra per Sony-n Gratis. PlayStation eshte origjinal me te gjitha paisjet qe i nevojiten siq jane: […]

1091 total views, 0 today

20180429_203109

€120

Sony PlayStation3 Ps3

Shitet Sony PlayStation 3 origjinal me te gjitha paisjet qe i nevojiten siq jane: Kablli i rrymes, kablli HDMI, 2 mbushesa te Jostick-ave (kontrollerave) dhe […]

699 total views, 0 today