Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Lirimi

  • Anëtarësuar nga: 28/01/2017

Përshkrimi

20190408_225214

€50

J3 2017

Telefoni është në gjendje jo 100% Ka problem me pllak mirpo punon Nga një her del ni ok Për ma teper info ne mob.

636 total views, 0 today

IMG-94b0f24abefc03cd7fc9aec0d0c1577b-V

€1

Mushtjerra

Shitet mushtjerra qmimi sipas marrveshjes për informata në mob.tel

977 total views, 0 today

20181216_144542

€120

J5 2017

J5 2017 eshte ne gjendje te rregullt ekranin e ka me foli eshte pa asnje grrith ka mbrojtese eshte i ardhur nga suedija per me […]

645 total views, 0 today

15269825638201002377290

€100

Llaptop acer

Llaptopi eshte ne gjendje te rregullt eshte i ardhur nga gjermanija punon shum mirbatwrijen e man dikund 30-45min

718 total views, 1 today

1526981973338763611571

€120

Llaptop dhe tablet

Llaptop dhe tablet edhe i ardhur nga suedija punon ne gjendje te rregullt osht edhe llaptop edhe tablet qmimi i diskitieshem

776 total views, 1 today

IMG-92ac84beb61f768886184517f0a86a63-V

€320

Samsung7 edge

Samsung 7 edge edhe i ardhur nga zvicrra eshte ne gjendje prefekte pa asnje defekt ka garancion mirpo un nuk kam sepse eshte i bler […]

642 total views, 0 today

20170128_231142

€2,500

Paint ball

Paisje për paint Ball Jan të ardhur nga Gjermania 10 pushkë 10 boca të vogla 1 boc e ajrit e madhe e cila i mbush […]

1160 total views, 0 today