Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth lendoo

  • Anëtarësuar nga: 28/12/2019

Përshkrimi

9D7306D3-F971-4147-8916-6251F1010A94

€0

Lokali jipet me qira

Lokali i ka 2 kat. Kati par i ka 1000 m2. Kati dyt osht ne dy pjese 800 m2 dhe 200 m2.

151 total views, 0 today