Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth EkremF.

  • Anëtarësuar nga: 21/06/2018

Përshkrimi

2018-08-15 21.21.17

€1

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

Ne shitje Banesa 87 m2, sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”, e mirnjohur […]

201 total views, 1 today

2018-08-15 21.21.17

€1

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

Ne shitje Banesa 87 m2,sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.Banesa gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”,e mirnjohur jo vetem per estetik te […]

1167 total views, 0 today