Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth EkremF.

  • Anëtarësuar nga: 21/06/2018

Përshkrimi

IMG_20190424_205722

€1

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

Ne shitje Banesa 87 m2, sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”, e mirnjohur […]

400 total views, 2 today