Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ismail Murati

  • Anëtarësuar nga: 01/05/2017

Përshkrimi

Toka Miratoc Rek That

€0

Shiten Trojet

Shiten parcellat ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore. Posedojm 4 parcella me keto dimezione Parcella – 503m2 Parcella – 504m2 Parcella – 516m2 Parcella – […]

389 total views, 1 today

Toka Miratoc Rek That

€0

Shiten Trojet

Shiten parcellat ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore. Posedojm 4 parcella me keto dimezione Parcella – 503m2 Parcella – 504m2 Parcella – 516m2 Parcella – […]

672 total views, 1 today

Banesa 1a

€0

Shitet Banesa

Shitet Banesa tek Swiss Residenc. Banesa posedon 79 m2 dhe ka nje dhome te ndejes, kuzhin, dy dhoma te fjetjes, dhe banjo. Banesa gjindet ne […]

2057 total views, 2 today

traktori

€0

Shitet Traktori

Shitet Traktori IMT 540 Viti :1982 Traktori eshte ne gjendje te rregullt dhe ka motorin e IMT 539 standard prej fabrikes, dhe posedon menjaqin me […]

232 total views, 2 today