Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth rexhepi

  • Anëtarësuar nga: 29/01/2017

Përshkrimi

80689145_1075563566121950_3700358228106805248_n

€120

Samsung s7

Shitet Samsung s7 Shitet Samsung s7 Shenja te pakta perdorimi Garancion 10 dit vetem back buton si punon por ka program te instaluar si alternativ […]

67 total views, 0 today

gggg

€210

HP

Shitet pc Intel Core i5-3470 @ 3.20GHz Monitor Samsung 19 inch te gjitha si ne foto cmimi i pa diskutushem 210€ mundet vetem shtepiza me […]

166 total views, 0 today

dell

€160

DELL

Shitet pc dell i pershtatshem per lojra ka te instaluar lojrat si ne foto shitet komplet me monitor,tastier dhe maus te gjitha si ne foto.RAM […]

262 total views, 1 today