Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth G123

  • Anëtarësuar nga: 18/06/2020

Përshkrimi

IMG_4060

€35

SHITET VILA

Shitet villa atraktive ne fsh. Bukoc, me 4500m 2 toke . Posedon komplet infrastrukturen: Uje, rryme, rruge si dhe nxemje qendrore me dru. Villa perbehet […]

3464 total views, 2 today

xcfhsdfhsdfh

€12,000

Zagar i humbur

Luten te gjithe ata qe kane njohuri per kete zagarice, te humbur te lajmerojne ne  tel :+38163460514 Per informata te sakta pason shperblimi 300 eur. […]

68 total views, 0 today