Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Diku_CH

  • Anëtarësuar nga: 23/12/2020

Përshkrimi

54AF6FF2-208A-4367-AC60-4DF1E32ED899

€4,700

Mercedes C200 1.8 Kompresor Vt.2006

Mercedes Benz C200 (S203) 1796cm3 Elegance / Facelift -Viti i Prodhimit 2006 / Viti i daljes ne Komunikacion 2007 -I ardhur dhe regjistruar nga CH […]

185 total views, 0 today