Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Dani

  • Anëtarësuar nga: 26/02/2017

Përshkrimi

8732E149-A57A-4C8C-9B20-D0DEDABA9F32

€250

Shiten fellgat

Shiten fellgat 225/40/18”

199 total views, 0 today

72F64934-BA7D-4DEE-8CD5-981546E247FF

€1

Në shitje felgat edhe gumat

Fellgat ne shitje dhe gomat neshitje gomat ja te veres

460 total views, 0 today

11BE891E-17BC-445A-A5A6-86D95E3ECF8C

€0

Gomat edhe fellgat neshitje

Gamat dhe fellgat ne shitje çmimi sipas marveshjes nr 0631517451

299 total views, 1 today

E109E075-4EA2-4014-A87D-C02F510FD876

€300

Ne shitje

Ne shitje gomat edhe fellgat

288 total views, 0 today

AB1D49E4-A714-40FF-8BC8-A58B6EAB9215

€4,500

Shitet tuarani 2.0 TDI

Shitet tuarani 2.0 TDI i ardhur nga ch i doganuar edhe homoligimin e krim vetura oshte ne gjendje shum te mir te interesuarit na kontaktoni […]

1007 total views, 0 today

2F1CD543-DF0C-40EB-BC8E-6A750DA3DBE1

€2,350

Shitet opel corsa

Shitet opel corsa 1.7 di viti 2003 km 198000 per me shum informata makes kontaktoni tel 0631517451 bejm edhe ndrrim

705 total views, 0 today

IMG_2560

€2,800

Shitet kombi

Shite kombi ford tranzit 2.2 tdi viti 2006 I ardhur nga zvicra çmimi sipas marveshjes

547 total views, 0 today

IMG_3042

€2,800

Shitet golf 4 tdi

Shite golf 4 tdi me 2 të kuqe automatik km 155000 vetura per momentin gjindet ne zvicer qmimin 2800 euro pa dogan per me shum […]

1168 total views, 0 today

IMG_2963

€1,750

Shitet Vetura

Shitet vetura opel vuaxhel viti 2003 kubikaza 2.0 dizell Vetura oshte ne gjendje te rregullta cmimi sipas marveshjes për me shum informata na kontaktoni 0631517451

501 total views, 0 today

IMG_2618

€300

Shiten motorat

Shiten motora me rrin per femi motorat jan ne gjendje te rregullta Qmimi sipas marveshjes na kontaktoni 0631517451

577 total views, 0 today

IMG_2921

€2,500

Shitet Vetura Bmw 320 tdi

Shitet Vetura tipi Bmw 320 tdi Vetura per momentin gjindet ne zvicer te interesuarit na kontaktoni 0631517451 Vetura është ne gjendje te rregull për transportin […]

2428 total views, 0 today

IMG_2618

€300

Shitet motori me rrim

Shitet motori me rrim ne gjendje te rregull për informata na kontaktoni 0631517451

494 total views, 0 today

IMG_2793

€3,300

Ne shitje

Shiten kombat te ardhur nga ch për informata

1697 total views, 0 today

IMG_2558

€3,200

Shitet kombi ford tranzit

Shitet kombi ford tranzit viti 2006 i ardhur nga ch (141.200 km) cmimi sipas marveshjes

603 total views, 0 today

IMG_2565

€70

Shitet kosalica

Shitet kosalica 1300w me motor induksion garancioni 1vit Qmimi sipas marveshjes

1300 total views, 0 today

IMG_2568

€30

Shesim parfume për meshkuj dhe femra

Shesim parfume orgjinale për femra dhe meshkuj qmimi sipas marveshjes parfumet për meshuj jan këta (Devid bekam) (Guess seductive home) (Esprit feel happy) si dhe […]

1277 total views, 0 today

IMG_2488

€3,300

Shitet

Shite kombi ford tranzit 2.2 tdi viti 2006 i ardhur nga ch km 141000 për më shum na kontaktoni 0631517451 nuk oshte I doganum qmimi […]

1179 total views, 0 today

IMG_2377

€400

Fellagt ne shitje

Shiten alu felgat 17″ te Ardhura nga ch per informata me teper na kontaktoni

350 total views, 0 today

IMG_1357

€600

Apolo 50cc

Shitet motori apolo 50cc

460 total views, 2 today

IMG_2377

€400

Shiten alu felgat

Alu felgat ne shitja 17.coll qmimin sipas marveshjes na kontaktoni 0631517451

423 total views, 0 today

IMG_2377

€400

Shiten alu felgat

Shiten alu felgat 17″ qmimi sipas marveshjes të interesuarit na kontaktoni 0631517451

896 total views, 0 today