Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth cobra97

  • Anëtarësuar nga: 04/12/2018

Përshkrimi

download

€50

instalimi i mbikëqyrjes video, sistemeve të alarmit dhe portave motorike

Ugradnja video nadzora (HikVision, Dahua) Ugradnja alarmnog sistema (Paradox), zicani i bezicni Ugradnja motora za kapije (Bft) +381 63 84 70 359

260 total views, 1 today

20210624_172400

€1

Shitet shtepija (kuca na prodaju)

Në shitje është një ngastër dhe një shtëpi e ndërtimit më të ri të ndërtuar me material me cilësi të jashtëzakonshme, 50 m nga tregu […]

720 total views, 1 today