Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth BowlKing

  • Anëtarësuar nga: 01/12/2021

Përshkrimi

1c55ef42-3117-4025-a0a1-c9d36468f305

€0

Bowlingi i Preshevës kërkon 2 kamarier

Kërkojmë kamarier : Detyrat e pergjegjsite : Te siguroni nje standart te larte sherbimi ne bar/restorant. Te njihni produktet  menuse. Te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe […]

1709 total views, 1 today