Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth PRESHEVACOM

  • Anëtarësuar nga: 16/10/2017

Përshkrimi

IMG-fa17ae7e9c1d928f5dd4c41d03d32fb7-V

€0

Shitet shtepia n presheve

Shitet shtepia n preshev shtepia ka gjithsej 320 metra obor dhe shtepia asht e gatshme per banim si shtepija kanalzim rug 4 metra uj rym […]

8 total views, 0 today

IMG-32dee4f0fc0b8cf49a16fd65b3fec428-V

€2,800

pasat b5.5 19 tdi viti 2002

shes pasatin n gjendje shum tmir viti 2002 74 ,101 pes pasati asht i regjstruar deri n muajin 9 2020 servisin tkryer me regul krejt […]

32 total views, 4 today