Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Besnikkadriu

  • Anëtarësuar nga: 20/02/2021

Përshkrimi

received_297709308365564

€200

Shitet Shtēpia

Shitet Shtëpia 3 Katëshe 450 m2 dhe Oborri 160 m2 Shtëpia gjendet ne Presheve rruga “15 Nentori” Për çdo info. Tel: +381631568885 Viber: +38345202822

382 total views, 2 today