Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Besfort

  • Anëtarësuar nga: 03/12/2021

Përshkrimi

243023009_23848577029260107_5298908657407675146_n

€0

TRAJNIM DHE KONSULENCË INDIVIDUALE (FALAS) NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË

Qëllimi i këtij projekti është riintegrimi i qëndrueshëm i të riatdhesuarve si dhe përkrahja e përfituesve të tjerë lokal, përmes ngritjes së kapaciteteve për vetëpunësim […]

219 total views, 0 today