Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth asatech

  • Anëtarësuar nga: 04/05/2017

Përshkrimi

Screenshot_20180909-204707_Facebook

€440

Kymco super 9 49cc

Në shitje Kymco super 9 49cc I ardhur nga ch në gjendje te rregullt Çmimi fillestar 440 euro Nr +381629692592  viber

260 total views, 0 today

Screenshot_20180901-210326_Samsung Internet

€90

SMARTPHONE ”POLAROID” SIGMA 5”B

SMARTPHONE ”POLAROID” SIGMA 5”B Shitet Telefoni Polaroid i ri i pa perdorur të dhënat Ekrai 5″ Androïd 5.1 Prozessor Quad Core Dual SIM WiFi 802.11 b/g/n/ […]

353 total views, 0 today

Universal-Diesel-Nitro-OBD2-Performance-Chip-Tuning-Box

€45

KW (PS) Nitro OBD2 Benzinë dhe Dizellë

Shtonë shpejtsin dhe zvoglon harxhimet Nitro OBD2 Benzinë  dhe Dizellë Makina (Auto)Chip Tuning Box Më shumë 35 %Power & dhe më pak harxhime 35 %për […]

1108 total views, 0 today

20180824_082625

€380

Skuteri 50 kubik

Shitet Scuteri 49 Kubik Skuteri është në gjendje perfekte Punon mir hecë mir shum dhezë në çeslsë Për çdo informatë Nr.381629692592 Pronari Direktë:+41765080077 viber.

704 total views, 1 today

IMG-5f114bb49276dbcc9fb75887da6fd858-V

€45

Shtopat mbrapa Opell Astra G

Shiten shtopat mbrapa për Opell Astra G

131 total views, 0 today

883024-376x500

€80

Wiko

Shitet Telefoni i ri Wiko i pa përdorur Per me shumë info kontakto në Nr e tel.+381629692592

687 total views, 0 today

Screenshot_20180731-070915_Photos

€123,456

Skutera 50 kubik

Skurera 50 kubik ne gjendje te rregullt me librez te ch Çmimi per deri 480 € Nr 0631775010

1347 total views, 2 today

586432-344x500

€480

Shitet Scuteri 125 Kubik

Shitet Scuteri 125 Kubik Skuteri është në gjendje perfekte Punon mir hecë mir shum dhezë në çeslsë Për çdo informatë Nr.381629692592

316 total views, 0 today

548515-282x500

€450

Scuteri 49 Kubik

Në shitje Kymco super 9 49cc I ardhur nga ch në gjendje te rregullt Çmimi fillestar 450 euro +381629692592

159 total views, 2 today

950905-500x282

€450

Scuteri 50 Kibik

Skurera 50 kubik dhe 125 kubik ne gjendje te rregullt me librez te ch Çmimi pre 360 deri 450 € Nr +381629692592

162 total views, 0 today

daewoo-24

€160

TV DAEWOO

Shitetë TV DAEWOO Full HD në gjendje shum të mir i ardhur prej CH Toshiba është i madh ideal për familje Diagonalja 94 cm Për më […]

242 total views, 0 today

IMG-577fe197f535230d154a50d6a4ef4182-V

€150

Ram për kompjuter DDR 3 4 giga

RAM 4 giga per kompjuter te perdorur ne gjendje te rregulltë DDR 3 1333 Mgz Kemi edhe më shum  sa që ka dikush interes me […]

549 total views, 1 today

20180128_154021

€140

HP KOmpjuter

Shitet HP rp 5700 6 Gb Ram 2.2 Ghz shtëpiza në gjendje të rregulltë i ardhun prej Ch dhe i prograuar me Odffice komplet Për […]

257 total views, 0 today

20180211_162048

€110

Sharrë për Dru

Shitet sharra per dru nji here e perdorun ne gjengje shum te mire bler ne Hobybau ne zvicer 149fr Per me shum informata +381629692592

652 total views, 0 today

Screenshot_20180524-130459

€110

Sony playstacion 3

Në shitje Sonyplaistation i perdorur ne gjendje te mir 1 Sony me Konzol — 110 Euro 1 Sony me Konzol — 110 Euro 1 XBox […]

372 total views, 1 today

476441-500x282

€150

Shes TV TOSHIBA

Shitetë TV TOSHIBA Full HD në gjendje shum të mir i ardhur prej CH Toshiba është i madh ideal për familje Diagonalja 94 cm -37 […]

473 total views, 0 today

26166624_170354906906145_3723108637321981141_n

€123,456

FOTO STUDIO “ASA” Nasalcë

FOTO STUDIO “ASA” Kamer Panasonic 4K + Canon G40 Nëse dëshironi që Darsma juaj të mbetët një kujtim i vecantë për të gjithë…Rezervoni: STUDIO “ASA” […]

211 total views, 0 today

322892-282x500

€5,100

Sharan 1.9 TDI

Shitet Sharan 1.9 TDI Viti i prodhimit 2004 model i 2005 me drita mbrapa të rrumullakta si në foto Sharan është  në  gjendje perfekte këtë  […]

179 total views, 0 today

001

€320

PHILIPS DVD VHS REKORDER + mini dv adapter

Shitet PHILIPS DVDR VHS REKORDER për bartjen e inçizimeve prej video kasetave të vogla mini dv adapter dhe VHS në DVD R ose CD R […]

598 total views, 0 today