Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth argetim

  • Anëtarësuar nga: 02/07/2020

Përshkrimi

foto2

€1

Shiten Trojet (afer pishines Keka)

Shiten trojet afer Pishines Keka me siperfaqe 343 m2. Trojet jane te parcelizuara dhe posedojne te gjithe dokumentacionin e nevojshem dhe jane shume te pershtatshme […]

226 total views, 1 today