Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth alman

  • Anëtarësuar nga: 16/09/2017

Përshkrimi

IMG-20160809-WA0003

€24,000

Banesa 2 Dhoma ne Shitje

Shitet banesa ne Bujanoc Ndertesa Elhan Comerc, banesa asht ne Katin e fundit nen kulem Posedon dy dhoma Sallon me kuzhin Banjo dhe nji dhom […]

64 total views, 2 today