Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth preshevaa

  • Anëtarësuar nga: 01/02/2017

Përshkrimi

379DBD56-D9E8-4FD9-B909-87122890A821

€1

Shitet lokali tek qendra Zejtare në rrugën Zenel Hajndini

Shitet lokali tek qendra Zejtare në rrugën Zenel Hajndini , prapa marketit “MEN”. Cmimi sipas marveshjes info : 0631800717

128 total views, 1 today

6E24E901-F409-489C-949F-A2B7DAD0AE9E

€1

Passat B5.5 TDI Automatik

Shitet auto ne gjendje te rregullt serviset e kryera , goma te reja per me shum info ne nr 063 1800 717

568 total views, 3 today

IMG_2306

€0

Shitet shtepia Rr.Karposh

Shitet shtepia rrugen karposht , dy katshe,3 lokale 300 m katror ka komplet infrastruktur, bunar , 60’m bodrum , kanalizim , me truall 560m katror […]

3460 total views, 3 today

0-02-05-784692adf69e3e698a3f208fb519604b7c49a281b3dc9ef711e0bc089ef0c2ee_full

€0

SHITET TROLLI 420m2

SHITET TROLLI 420m2, ME KANALIZIM , UJ, DHE RRYME, ME CMIM TE VOLITSHEM, PER INFO Preshev 0631800717

749 total views, 1 today

Presentation1

€0

Agjensioni Autosigurimi AMS

BEJM REGJISTRIMIN , DOGANIMIN E AUTOMJETEVE ME 10% LIRIM

638 total views, 1 today