Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,600

Zetor 4911

  • Rruga: Letovicë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Karburanti: Dizel
  • Postuar: 15/04/2019 1:43 pm
  • Skadon: 25 ditë, 10 orë
D1AF7195-C053-43C6-8A2C-A93C8E8A1BEC
A7B43D66-2EE0-47B9-ACB2-0CBF6FB5B8A57CC0FDE1-A99A-434C-BA17-24701E04CB6CB85CD9CA-9174-4F17-8FDA-9A87A0A904C0

Përshkrimi


Shitet traktori i markes Zetor 4911 ne gjendje shume te mire,eshte i regjistruar, pak i perdorur.
Me prekulic te regjistrume, pllugi, dërlaçat, kosa sip(me tanjiraç) dhe grebule me rrypa, komplet me traktor 7600 Euro

Tel: 0637440174


171 total views, 1 today

  

Listing ID: 9555cb48a7c1e285

Sponsored Links