Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,500

YAMAHA R6

  • Lokacioni: TERNOC
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Viti: 2007
  • Kilometrat: 20128
  • Marshi / nderruesi: Manuel
  • Ngjyra: Zezë
  • Postuar: 07/09/2021 9:39 pm
  • Skadon: 74 ditë, 6 orë
20210907_210826

Përshkrimi


POSEDON AUSPUHIN ORIGJINAL DHE SPORT LASER ,KATALIZATORIN,GOMAT E REJA MISCHELIN,I SERVISUAR,REGJISTRIM DERI ME 11,09.2022/


39 total views, 1 today

  

Listing ID: 6016137bb0f13d0d

Sponsored Links