Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€180

Xbox One S

  • Rruga: Rruga Zhunices nr15
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/02/2021 7:51 am
  • Skadon: 78 ditë, 5 orë
1BA88900-5164-4D0C-989A-70886DD7A808
887C9402-3DE3-42CD-860E-58B65668EDFE3765CEC3-4808-45D9-877D-1261672E4FA8

Përshkrimi


Shitet Xbox One S me 8 loja CD dhe 36 loja digjital, 3 kontrollera, kablli mbushjes se kontrollerave, kablli rrymes
Konzolla punon pa asnje problem, shume e qete dhe pak e perdorur
Arsyja e shitjes mos perdorimi i konzolles
Çmimi: 180€ i diskutushem
Per me shume informacione kontaktoni +381638399440


105 total views, 1 today

  

Listing ID: 318602ecf904bbad

Sponsored Links