Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€8,400

VW Golf Plus

 • Rruga: Breznicë
 • Lokacioni: Breznicë
 • Shteti: Kosov
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kilometrat: 175000
 • Viti: 2011
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 27/02/2022 9:33 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1
23456

Përshkrimi


Vetura e tipit Golf 6 Plus 2.0 TDI
– DSG Automatik / Tiptronike
– Motori 2.0 TDI Diesel
– Viti:2011
– Fuqia KW 103 / PS 140
– KM: 175 000
– Enterier i veqante “Isofix”
– Tempomate
– Bordkompjuter
– Navigacion + Tauch Screen
– ABS / ESP / AIRBAG
– Radio Cd / Mp3 / Aux / USB / SD-Kart
– Klimatronik dy Zonale
– Uleset me nxemje
– Xhama me Rryme 4x
– Senzor shiu
– Pasqyret levizese + me nxemje + me drita
– Pasqyret palohen me rryme
– Senzora parkingu Para / Mbrapa
– Park Assist – Vet Parking
– Drita Automatike
– Drita per kthesa
– Drita te mjegulles
– Pastrim i Dritave
– Dy Qelsa original
– Immobilizer
– Alarm
– Kukën tërheqëse
– Perde Sonniboy mrapa dhe anash
– Automjet jo-pirja e duhanit
– Kilometra origjinale 100% të garantuara me libra të servisit si dhe dokumentacion percjelles.
– Rrypin dhëmbzor (Rebrasnin) të sapo ndrruar ne garancion
– Regjistrim deri me 28.08.2022 me tabela BU ( Bujanocit )
– Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim!

Tel. +383 44 824 848 (Viber, WhatsApp)


476 total views, 1 today

  

Listing ID: 480621a78b8b335f

Sponsored Links