Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,100

Volvo v50

 • Rruga: Te ambullanta
 • Lokacioni: Hajvali
 • Shteti: Kosov
 • Qyteti: Tjetër
 • Kodi postar: 60000
 • Kilometrat: 106000
 • Viti: 2007
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 24/02/2021 7:15 am
 • Skadon: 15 ditë, 6 orë
20210211_151821
20210211_15200420210211_15215420210211_15191120210211_152340

Përshkrimi


Volvo v50 Diesel 2.0

Manual

106 mije te kalume

Rrypi dhe frenat e pare te reja

Me liber te servisit

I sapoardhur nga Zvicrra


299 total views, 2 today

  

Listing ID: 1596034f397ca8f1

Sponsored Links