Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

  • Rruga: Vëllezërit Frashëri
  • Lokacioni: LLAPINCA E RE
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 04/10/2019 8:41 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
601025-500x297
707736-281x500385647-281x500252406665766986687-500x281340736-500x281744088-500x281261910-500x281

Përshkrimi


Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë*

OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Ofrojme per Shitje;

Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re

apo tek Objekti i Fakultetit te Novi Pazarit Dega ne Presheve

Shtepija ka kete renditje;

Kati-P-0

1-Sallon me Kuzhin

1-Dhom te fjetjes

1-Banjo-Wc

Kati-P-1

3-Dhoma te fjetjes

1-Banjo-Wc

1-Teras

Perdhesa = 80m2 Banim

25 m2 Garazha dhe depo

Kati = 100 m2

Gjithse 180 m2.

Shtepija ka po ashtu edhe Garazhden+Depon

PRANOJM KOMPENZIN NDONJE VETUR+KESH

SHTEPIJA MUNDE TE BLIHET ME KESTE PER 4 VITE

50% PAGESA TASH 50% MBRENDA 4 VITESH

PERME SHUM FOTO+VIDEO TE SHTEPISE

VIBER+WHATSAPP-+381637465558

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

JU MIREPRESIM


216 total views, 1 today

  

Listing ID: 1815d97059e6ddbb

Sponsored Links