Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Tavolina me 5 Karrika

  • Rruga: Rruga e Prishtines
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 03/06/2021 11:32 pm
  • Skadon: 75 ditë, 11 orë

Përshkrimi


Jipet Tavolina me 5 Karrika falas!
Ju lutem vetem ata qe nuk i kan kushtet e mira dhe qe kan nevoj!!
Per Tranaportin duhet te kujdeset aj qe e mer Tavolinen.


784 total views, 1 today

  

Listing ID: 96060b8a021c73e2

Sponsored Links