Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,400

Tanjiraqa dhe freza per traktor

  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 08/07/2020 7:49 pm
  • Skadon: 57 ditë, 14 orë

Përshkrimi


Shitet tanjiraqa dhe freza per traktor, makina eshte i ri pa as nji ore puna.Komplet 1400 €


56 total views, 1 today

  

Listing ID: 7845f05c0b3828e5

Sponsored Links