Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

Tablet Huawei MediaPad T310

 • Rruga: A.Presheva III
 • Lokacioni: Gjilan
 • Qyteti: Tjetër
 • Shteti: Kosov
 • Kodi postar: 60000
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Huawei
 • Ngjyra: tjetër
 • Garancion: Jo
 • Postuar: 29/12/2019 7:54 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
ea1ee849-876b-450b-9e9e-aed95ad56fef
maxresdefault

Përshkrimi


Shes Tablet Huawei i perdort si kur i ri vjen mw kuti letra dhe adapter.
Ka 16gb rom dhe 2gb ram dhe android 7.0
Pres blers serios.
Mundesi nderrim me qka me konvenon !
Me gjeni ne fb Senjur Mumini me foto islame…


250 total views, 2 today

  

Listing ID: 8855e090443c2e46

Sponsored Links