Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€35

Stop Llampat per Vw Passat B5.5 Karavan

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 06/02/2019 5:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
media-share-0-02-05-2556de3d7c75d5e16bb5d65925204f9d88746554813489f2f9122efb2bf53128-9d693fb2-fa6a-41d8-8127-6ee1730bc956
media-share-0-02-05-d5ee0952b4f3365ce45d74a7c2542ed4150e98aa627330ac8f67098caeb31dc0-1feec7a0-4e49-408f-9713-1cca37245bc1

Përshkrimi


Shiten  Stopat  per Vw Passat B5.5  vetem per karavan

Viti: 2001-2005

 

Nuk e kan mbrojtesen e jashtme  dhe jane komplet me llampa !

 

Per me shume na kontaktoni ne tel.


204 total views, 1 today

  

Listing ID: 1725c5b1cb119804

Sponsored Links