Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€157,000

SHTEPIA 165 M2 / PRESHEV

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 25/09/2020 9:04 pm
  • Skadon: 64 ditë, 18 orë
IMG-20200530-WA0000
IMG-20200530-WA0002PRESHEV 2

Përshkrimi


Shitet shtepia ne Presheve ne rrugen 47 Save Kovacevic.

Shtepia ka gjithesej 165 metra katerore dhe oborr 140 Metra katerore.

Shtepia posedon ne katin e posht 1 dhoma gjumi 19 M2, 1 banjo me toilet 6M2, dhe një hyrje si një dhomë e vogël e ndenjes 14M2, dhe 1 kuzhine me 1 sallon te madh 24 M2.

Shtepija posedon ne katin e nalt, 1 dhoma gjumi 19 M2, dhe 1 salon te madh 20 M2 (ju lehtë mund të transformoheni me një banjo dhe një tualet), 1 dhoma 24 M (1lehtë mund të ndahet në 2 dhoma gjumi).

Jashtë një dhome të përdorshme në kuzhinë ose dhomë magazinimi 13M2.

Kjo shtëpi ka mundësi të zmadhohet dhe të hyjë në shkallët brenda me një sipërfaqe prej 53 M2 në tokë ose me një dysheme prej 53 M2.

kjo shtëpi ka ngrohje cilësore me dyer PVC dhe dritare me xham të dyfishtë.

I gjithe materiali ndertimore eshte i kualitetit te larte.

kjo shtëpi është menjëherë e banueshme !!!

kjo shtëpi me një lundrim potencial është në shitje me një çmim prej 157,000 euros

Unë jam në dispozicion për çdo informacion të mëtejshëm:

Tél / WASTAPP / 06 50 57 48 53

mail: shukamehmeti@yahoo.com

 


1191 total views, 1 today

  

Listing ID: 1735edf3330361b7

Sponsored Links