Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

SHTEPI NE SHITJE

  • Rruga: S.Tomic
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/11/2019 4:04 pm
  • Skadon: 83 ditë, 3 orë
IMG-358eed5f942d1df75f92ec35d38bd6d3-V
IMG-7aa3399be023ceab40de0d3aae4542a1-VIMG-008605de5476a90db1f6e75017d9e2e0-VIMG-be85ccfe7c376635ec2a143143c60779-VIMG-e6f03c38a59614ba440a46cff17b4def-VIMG-88270a9ece0ae14b9aed93081bb1a663-VIMG-8634509d38a0e0137608e3366dfabc55-VIMG-70fdbfc1612c4da93dd559dc9eda0a6b-VIMG-8634509d38a0e0137608e3366dfabc55-V

Përshkrimi


Shitet shtepia n presev shtepia ka gjithsej 32o metra obor cmimi i volitshem me marveshje po si ashtu bej dhe ndrimi muncist n trual apo dhe me ndo banes apo me ndo ni shtepi n gjilan ndrim troli kontak tel


585 total views, 3 today

  

Listing ID: 3785dc82e3d88875

Sponsored Links