Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€165,000

SHTËPI – 3 SISTEME TË NGROHJES QËNDRORE – KLIMË

  • Rruga: PRISHTIN
  • Lokacioni: PRISHTIN
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 02/12/2018 10:36 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
-
shtpi_3_sistrme_t_ngrohjs_qndrore_klim-15.shtpi_e_mobiluar_3_sistrme_t_ngrohjs_qndroreshtpi_3_sistrme_t_ngrohjs_qndrore_klim-1

Përshkrimi


Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, 2.4 ari oborr dhe posedon :
– 2 Sallona ;
– 1 Kuzhinë ;
– 3 Dhoma gjumi ;
– 2 Banjo ;
– 2 Terasa ;
– 1 Verandë ;
-1bodrum;
Shtëpia ka tri sisteme të ngrohjes qëndrore me :
– Pelet ;
– Rrymë elektrike ;
– Gaz (plin).
Shtëpia është e klimatizuar.
Shtëpia shitet e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet shtëpiake ( Kamina, klima, frigorifer, friz, shporet elektrik,aspirator, enëlarëse, lavatriqe,akuarium ,etj.).
Shtëpia është në emrin tim personal me të gjitha dokumentet (fleta poseduese, kopja e planit, tatimi në pronë).
Shtëpia nuk është në hipotekë.
Shtëpia ka shumë afër shkollën fillore, furrën e bukës, marketet e ndryshme, barnatoret… 35-100 metra.
Medresen e Mesme “Alauddin” dhe xhamitë 450-650 metra.
Komunën dhe tregun afër 1km.
Shtëpia është në zonën e legalizuar për ndërtim të lartë nga Komuna e Prishtinës.
Pres blerës serioz. Për çdo informatë kontakto pronarin e shtëpisë në: +383 45 587 000.


426 total views, 1 today

  

Listing ID: 7035c03b58f66332

Sponsored Links