Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€115

Shporet PRITY

  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/06/2020 11:01 pm
  • Skadon: 75 ditë, 8 orë
Shporeti PRITY 1
Shporeti PRITY 2Shporeti PRITY 3Shporeti PRITY 4

Përshkrimi


Shitet shporeti PRITY ne gjendje te plote funksionale. Eshte i ruajtur dhe nuk ka asnje gervishje apo demtim. Ka qene ne hapsire te mbyllur te ruajtur mire.


228 total views, 4 today

  

Listing ID: 7485ef12c7bb954c

Sponsored Links