Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€35

SHITET VILA

  • Rruga: Bukoc
  • Lokacioni: Bukoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 19/08/2020 6:58 am
  • Skadon: 27 ditë, 5 orë
IMG_4060
IMG_4061IMG_4062IMG_4063IMG_4064IMG_4065IMG_4066IMG_4067IMG_4069IMG_4059

Përshkrimi


Shitet villa atraktive ne fsh. Bukoc, me 4500m 2 toke .

Posedon komplet infrastrukturen: Uje, rryme, rruge si dhe nxemje qendrore me dru.

Villa perbehet nga nje sallon, kuzhine dhe terase ne katin e pare, kurse ne te dytin 2 dhoma gjumi, koridor dhe nje terase te vogel.

Poashtu posedon podrum dhe nje shtalle.


3445 total views, 1 today

  

Listing ID: 6655f3aa761baca6

Sponsored Links