Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€7,100

Shitet vetura Golf 6 2.0 4motion, Highline

 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 230,000
 • Viti: 2009
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 16/02/2020 8:02 pm
 • Skadon: 37 ditë, 13 orë
86864344_194397168301788_8820774421141651456_n
86934289_2555476444715188_2484070352267771904_n86603475_2269700869989358_1818312002905309184_n86621333_2578135482475417_7344807784589819904_n86700081_611306366356969_5098221399776952320_n86872486_855070778270257_1061833696459358208_n86731260_232379887782095_7408059767958011904_n86685507_180903579807129_3576062570345267200_n

Përshkrimi


Shitet vetura Golf 6 2.0 4motion, Highline Viti 2009,140ps,6 shpejtesi Karriget: Alcantara 230,000 km Klima automatik,tempomat,senzor te parkimit,radio cd,alu felne. Vetura e ka servisin e madh dhe te vogel sapo te kryer Liber servisi me te gjitha serviset.NUK BEJME NDRRIM!

Cmimi fiks: 7100 eur

Numri:+38163289961


580 total views, 1 today

  

Listing ID: 4825e499f9640b25

Sponsored Links