Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Traktori

 • Rruga: 15 Nentori
 • Lokacioni: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 00
 • Viti: 1982
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Kuqe
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 07/05/2019 9:25 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
traktori
traktori3traktori2

Përshkrimi


Shitet Traktori IMT 540
Viti :1982
Traktori eshte ne gjendje te rregullt dhe ka motorin e IMT 539 standard prej fabrikes, dhe posedon menjaqin me 3 berzina.
Cmimi sipas marveshjes.
Per me shum info. ne 062393345.


231 total views, 1 today

  

Listing ID: 3545cd14f0802367

Sponsored Links