Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet shtepija (kuca na prodaju)

  • Rruga: Slobodana Penezica
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 28/06/2021 8:46 pm
  • Skadon: 3 ditë, 5 orë
20210624_172400
20210624_172419lokacija

Përshkrimi


Në shitje është një ngastër dhe një shtëpi e ndërtimit më të ri të ndërtuar me material me cilësi të jashtëzakonshme, 50 m nga tregu kryesor në Bujanovac. Parcela ka një sipërfaqe totale prej 639 metra katrorë, shtëpia është me madhësi 139 metra katrorë, dhe pjesa tjetër e tokës është 480 metra katrorë. Shtëpia përbëhet nga një bodrum, kati i parë, kati i parë dhe papafingo. Hyrja në dy bodrume prej 15 metrash katrorë ndodhet në pjesën e pasme të shtëpisë. Në katin përdhes të shtëpisë (160 sq.m.), në anën që shikon nga rruga, ka dyqane, dhe poshtë, prapa dyqanit, ka një sallë pritjeje të madhe me kuzhinë dhe dhomë ngrënie, qilar, banjo dhe një tarracë Kati (170m2) Përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon i madh me kuzhinë, dhomë ngrënie dhe qilar, banjo dhe tarracë të madhe. Papafingo (130 metra katrorë) mbeti pa mure ndarëse, për shkak të idesë për të bërë një paraqitje në të sipas dëshirave të atij që do të jetojë në shtëpi.
Për të gjitha informacionet shtesë mund të telefononi në viber ose whatsapp +381638470359

 

Na prodaju plac i kuća novije gradnje sagrađena od izuzetno kvalitetnog materijala,na 50 m od glavne pijace u Bujanovcu. Plac je ukupne povrsine 639 kvadrata, kuća u gabaritu iznosi 139 kvadrata,a ostatak placa je 480 kvadrata. Kuća se sastoji od podrumskih prostorija,prizemlja,sprata i potkrovlja. Ulaz u dva podruma od po 15 kvadrata nalazi se u zadnjem delu kuće. U prizemlju kuće(160 kv),na strani koja gleda ka ulici nalaze se lokali ,a u nastavku,iza lokala nalazi se veliki salon sa kuhinjom i trpezarijom, spajzom,kupatilom i velikom terasom. Sprat (170kv) se sastoji od dveju spavaćih soba,velikog salona sa kuhinjom,trpezarijom i špajzom,kupatila i velike terase. Potkrovlje(130 kv)je ostavljeno bez pregradnih zidova a zbog ideje da se u njemu napravi raspored po želji onog ko će živeti u kući.
Za sve dodatne informacije mozete pozvati na viber ili whatsapp +381638470359


217 total views, 1 today

  

Listing ID: 75060d99103e8f8d

Sponsored Links