Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet shtepia n presheve

  • Rruga: Preshevo
  • Lokacioni: Preshevo
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 15/01/2020 2:17 pm
  • Skadon: 85 ditë, 18 orë
IMG-fa17ae7e9c1d928f5dd4c41d03d32fb7-V
IMG-a3657c9476395674572a9c887fea55f4-VIMG-63f789c137a00ed6c0e8d8edce855344-VIMG-ef9547a80949974c4bb6979e5545501f-VIMG-6e9ce63815e91328e32bc84c6a112161-VIMG-5591d7debcb062f816d70154f33f37a4-VIMG-c6032395ef10a9ca390cb4a6c7c725a5-VIMG-b6817c899797977ae07620487f0523f5-VIMG-7167e3722cf1caa090ac4446330d6c6d-VIMG-b6817c899797977ae07620487f0523f5-V

Përshkrimi


Shitet shtepia n preshev shtepia ka gjithsej 320 metra obor dhe shtepia asht e gatshme per banim si shtepija kanalzim rug 4 metra uj rym bej ndrim me ndjo shtepi n kosov ka fysh kosova ndrim muncia na kontaktoni nr tel ….


14 total views, 4 today

  

Listing ID: 5075e1f1ef83a4c7

Sponsored Links