Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€200

Shitet Shtēpia

  • Rruga: 15 nëntori
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/02/2021 7:52 am
  • Skadon: 78 ditë, 6 orë
received_297709308365564
received_457056988982366received_456880088911519received_883098589196614received_2243278799139594received_1207922256332861

Përshkrimi


Shitet Shtëpia 3 Katëshe 450 m2 dhe Oborri 160 m2
Shtëpia gjendet ne Presheve rruga “15 Nentori”

Për çdo info.
Tel: +381631568885
Viber: +38345202822


382 total views, 2 today

  

Listing ID: 69560311a3d75655

Sponsored Links