Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€280

SHITET SAMSUNG GALAXY S10E

 • Rruga: 15 Nentori
 • Lokacioni: Presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Zezë
 • Garancion: me-marrveshje
 • Postuar: 21/01/2022 8:06 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20220117-WA0004
IMG-20220117-WA0003IMG-20220117-WA0002IMG-20220117-WA0001IMG-20220117-WA0000

Përshkrimi


Shitet Telefoni
Samsung Galaxy S10e ne gjendje perfekte shum pak i perdorur 128GB /6 Ram
Me telefon vin 3 mbrojtse dhe adapteri
Cmimi 280€
Nr kontaktus +38349268667
Gjindemi ne Preshev


424 total views, 2 today

  

Listing ID: 11761e9c2d207ebe

Sponsored Links