Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet “Samsung Galaxy J5 (2016)” (çmimi bëhet sipas marrëveshjes)

  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Gjendja: Përdorur
  • Modeli: Samsung
  • Ngjyra: Zezë
  • Garancion: Jo
  • Sim-kartela: 1Sim-kartel
  • Postuar: 22/01/2020 8:39 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Auto Draft

Përshkrimi


shitet telefoni pak i përdorur ne gjendje shumë të mirë , dhe çmimi bëhet sipas marrëveshjes.


432 total views, 1 today

  

Listing ID: 7235e28b2fd98d92

Sponsored Links